Ovládací zařízení pro zafukování kabelů TFC 1

Řídicí systém THALER-Fiber (TFC 1) je nejnovějším výrobkem na trhu pro systémy zafukování. TFC 1 automaticky řídí celý proces zafukování.

Může být použit bez ohledu na to, která značka zafukovacích strojů je použita.

Všechna hlavní data jsou zadána prostřednictvím smartphonu/tabletu, např. informace o projektu, kompresor nebo použité kluzné prostředky. Parametry potrubí a kabelu lze vybrat pomocí rozbalovací nabídky. Přenos dat z telefonu smartphone/tablet do TFC 1 je dán Wi-Fi připojením.

Vnitřní paměť ukládá všechna vstupní data, která mohou být použita pro další projekt – stejné informace nemusí být znovu zadány.

Podrobný graf ukazuje aktuální data procesu zafukování: délka kabelu, který je již zaveden, tlak vzduchu a rychlost kabelu. Stejný graf je zobrazen také v protokolu. Navíc graf dokumentuje každý metr, který lze v případě potřeby analyzovat.

Každý protokol lze číst ve formátu PDF ve vnitřní paměti pomocí portu USB nebo smartphonem/tabletem pomocí Wi-Fi připojení. Se smartphonem s možností připojení k internetu mohou být protokoly přímo odesílány jako e-mail.

TFC 1 je schválen společností German Telecom – ZTV TKNetz 40.

Obsah balení

  • TFC 1 Plus se dvěma konektory stlačeného vzduchu
  • TFC 1 a systémem pro zafukování kabelů